2 MARCA: DZIEŃ STAROCI

EDUKACYJNO-ROZWOJOWE SPOTKANIE DLA DZIECI 6-10

Czy wiecie, kiedy rzecz można nazwać „starociem”? Czy kolekcjonerstwo to pasja? Czy starocie mają wartość i czy są różne „wartości” rzeczy? Czy starym rzeczom można dać nowe życie? Co kolekcjonowali dorośli i dzieci w PRL-u? Jak wydobyć dźwięk z adapteru i płyty winylowej? Jakie są najbardziej niesamowite kolekcje na świecie? Tego wszystkiego dowiecie się na naszych zajęciach!

DZIEŃ STAROCI to spotkanie pełne aktywnej zabawy i dobrej relacji adresowane głównie dla dzieci od 6 do 10 lat, prowadzone przez nauczycieli z EDUTIMu Anny Malec. Wykorzystujemy dramę, pedagogikę zabawy, metody pracy projektowej, stwarzamy możliwości realizacji doświadczeń twórczych, zmysłowych i motorycznych do tego, by dzieciaki dowiedziały się (i przy okazji zapamiętały) jak najwięcej o hobby, jakim jest kolekcjonerstwo. Inspiracją do zajęć jest Dzień Staroci obchodzony w Polsce 2 marca.

Co się będzie działo w sobotę?
🪙 gry i zabawy zespołowe (przeplatane wiedzą w temacie dnia),
🛷 oryginalne rekwizyty z czasów PRL-u i nie tylko,
📖 praca twórcza: zakładka do książki w technice decoupage,
📦 wyprawa do Miejsca Pełnego Staroci,
🍕 obiad: pizza 🙂
🏉 w międzyczasach – harce i swawole w bawialnianym Pokoju Dziecięcym 🙂

Liczba miejsc: 12

Czas: 9:30-14:30

Koszt: 200 zł/dziecko

Ważne: Rodzicu, jeśli potrzebujesz przyprowadzić dziecko wcześniej lub przedłużyć pobyt dziecka w naszej bawialni po zajęciach, możesz to zrobić po wcześniejszym uzgodnieniu. Koszt pobytu poza czasem przeznaczonym na spotkanie dnia wynosi 50 zł/godz. (naliczane co pół godziny).

Kontakt: 

☎️ 799 108 787
📧 kontakt@edutim.pl