16 MARCA:
TELEWIZJA KOLOROWA

EDUKACYJNO-ROZWOJOWE SPOTKANIE DLA DZIECI 6-10

Czy wiecie, co znaczy słowo telewizja? Ile kosztowała pierwsza reklama w historii? Czy wiecie, jak nazywał się pierwszy pilot do telewizora? Czy znacie tytuły pierwszych Dobranocek emitowanych w polskiej telewizji? Jak to było, kiedy w Polsce było 20 telewizorów i „na telewizję” chodziło się do sasiadów? Tego wszystkiego i wiele więcej dowiecie się na naszych zajęciach!

TELEWIZJA KOLOROWA to spotkanie pełne aktywnej zabawy i dobrej relacji adresowane głównie dla dzieci od 6 do 10 lat, prowadzone przez nauczycieli z EDUTIMu Anny Malec. Wykorzystujemy dramę, pedagogikę zabawy, metody pracy projektowej, stwarzamy możliwości realizacji doświadczeń twórczych, zmysłowych i motorycznych do tego, by dzieciaki dowiedziały się (i przy okazji zapamiętały) jak najwięcej o otaczającym świecie. Inspiracją do zajęć jest pierwsza w historii polskiej telewizja emisja programu w kolorze, która miała miejsce 16 marca 1971 roku.

Co się będzie działo w sobotę?
📺 gry i zabawy zespołowe (przeplatane wiedzą w temacie dnia),
🧸 praca plastyczna: kukiełka jak z dawnej Dobranocki,
🎥 my w TV lub TV u nas,
🍕 obiad: pizza 🙂
🎉 w międzyczasach – harce i swawole w bawialnianym Pokoju Dziecięcym 🙂

Liczba miejsc: 12*

Czas: 9:30-14:30

Koszt: 200 zł/dziecko

Ważne: Rodzicu, jeśli potrzebujesz przyprowadzić dziecko wcześniej lub przedłużyć pobyt dziecka w naszej bawialni po zajęciach, możesz to zrobić po wcześniejszym uzgodnieniu. Koszt pobytu poza czasem przeznaczonym na spotkanie dnia wynosi 50 zł/godz. (naliczane co pół godziny).

Kontakt: 

☎️ 799 108 787
📧 kontakt@edutim.pl

*Zapisy prowadzimy do godz. 12:00 w piątek, 15 marca
W przypadku zapisu mniej niż trojga dzieci możliwe jest odwołanie zajęć.
O ewentualnym odwołaniu zajęć niezwłocznie poinformujemy osoby zapisujące.